Для ДФТГ Чабанів придбали рації

image
25 Жовтня 2022, 17:32
Поділитися:

25 жовтня 2022 г. 17:25

Для військових добровольчого формування Чабанівської громади, що на Фастівщині, закупили апаратуру для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм. На це витратили трохи більше 43 тисяч гривень.

Про це KВ стало відомо з оголошення в реєстрі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Чабанівська селищна рада придбала для для добровольців Добровольчого формування № 1 апаратуру для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм, а саме: портативні радіостанції (чотири штуки, як зазначається в оголошенні). Один пристрій коштує 10 тис. 794 гривні,15 копійок.

Марку рацій в оголошенні не вказано, проте відомо, що дану апаратуру влада Чабанів вирішила придбати у ТОВ “Доля І Ко. ЛТД”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно інформації із системи даних Clarity Project, ТОВ “Доля І Ко. ЛТД” – це київське підприємство, з яким усього було підписано 445 договорів на суму 352 млн 95 тис. гривень. З них 4 млн 175 тис. 840 гривень зароблено саме на постачанні апаратури для передавання радіосигналу.

Основний вид діяльності підприємства – виробництво обладнання зв’язку.

Також займається електромонтажними роботами, оптовою торгівлею комп’ютерами, периферійним устаткованням, програмним забезпеченням, електронним і телекомунікаційним устаткованням, деталями до нього, ремонтом комп’ютерів, периферійного устаткування, обладнання зв’язку, ремонтом і технічним обслуговуванням машин і устатковання промислового призначення, будівництвом споруд електропостачання та телекомунікацій, дослідженнями й експериментальними розробками у сфері інших природничих і технічних наук, виданням іншого програмного забезпечення, комп’ютерним програмуванням. Крім того, підприємство веде свою діяльність у сфері проводового та безпроводового електрозв’язку та архітектури, у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

Всього на портативні рації витратили 43 тис. 176 гривень, 60 копійок. У Чабанах товар очікують отримати до 31 грудня цього року.

Як раніше писала KВ, для добровольчого формування Чабанівської тергромади Фастівського району закупають формений зимовий одяг. На це планують витратити 800 тисяч гривень.

Читайте також: Чабани закуплять форму для місцевого ДФТГ

Фото: Ukrainischer Hilfsstab

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона