Дівочі ворожіння на Старий Новий рік: як ворожити на судженого цієї ночі
image
13 Січня 2021, 21:29
Поділитися:

Старий Новий рік сповнений містики, бо саме в ніч з 13 на 14 січня дівчатам заведено ворожити. І недаремно, бо нескладні ворожіння і справді збуваються.
Якщо ти незаміжня і хочеш дізнатися свою долю, то редакція “04597” розповість , як можна поворожити на коханого цієї ночі.

Як гадати на Старий Новий рік

Ворожити можна лише з настанням темряви. Перед магічним ритуалом необхідно задвинути штори і запалити свічку на столі. Розпустіть волосся  і розв’яжіть всі шнурки і ремені на одязі. Якщо дівчина хоче ворожити на коханого, то в домі не повинно бути жодних чоловіків.

Ворожіння на чашках

Візьміть стільки чашок, скільки людей буде ворожити. У чашки засипте сіль, цукор, хліб, покладіть каблучку, цибулю, а в одну- налийте воду. З закритими очима кожна дівчина обирає чашку. Що знайшли у посудині, те і буде на найближче майбутнє:

каблучка, то швидке весілля;
хліб – достаток;
монета – багатство;
цукор – радість;
сіль – невдача;
цибуля – сльози;
чашка з водою віщує життя без змін.

Ворожіння на кільці, хлібі і гачку

Підготуйте глибоку миску з дрібними предметами: шматками хліба, вугіллям, монетами тощо. У миску покладіть кільце, скибочку білого хліба і гачок для в’язання. Миску накрийте рушником і струсіть. Поітм по черзі з подругами засовуйте руки під рушник і витягнуйте один з трьох предметів. Витягнута річ підкаже, яким буде майбутній чоловік.
Якщо попадеться кільце – чоловік буде красивим, попався хліб – чоловік буде багатий, а гачок – скупий.

Ворожіння на зернах

Насипте у чашку крупи. Дівчина, що ворожить, має придумати запитання, на яке можна відповісти “так” або “ні”. Потім потрібно взяти купку зерен в руку і перелічити їх. Парна кількість означає позитивну відповідь на питання, а непарна – негативну.

Ворожіння з гребінцем

На ніч під подушку гребінець і, лягаючи спати, нашіптуйте: “Суджений-ряжений, розчеши мені голову!”. Хто насниться, той і стане майбутнім чоловіком.
А перед сном сьогодні кожному рекомендуємо написати на окремих папірцях 12 бажань, акуратно згорнути і заховати під подушку. Вранці, прокинувшись, витягніть 3 з них і знайте, вони обов’язково збудуться в Новому році!
Гарного всім щедрого вечору! 
Джерело: 04597.com.ua

Джерело: Новости Ірпеня

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА