Дюнкерк офіційно став містом-партнером Бучі
![Дюнкерк офіційно став містом-партнером Бучі Дюнкерк офіційно став містом-партнером Бучі](https://cdn.mykyivregion.com.ua/uploads/img/IKmXDAq6mr4rqnWZHUApO6rWoBMAbeY778PUrT6z.jpg)
Фото з місця події
Дюнкерк став першим містом у Франції, з яким Буча фіналізувала побратимські відносини
Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з покликанням на допис Анатолія Федорука.
Мери міст підписали Декларацію про наміри співпраці та обговорили кроки для розробки втілення спільних франко-українських програм. Вдалось домовитись про поїздку підлітків з Бучі до Дюнкерка. 20 старшокласників поїдуть до Франції, а витрати на дорогу покриє французька благодійна організація “Прихисток Європи“.
Буча з Дюнкерком також обговорює приєднання до неформальної мережі “Міст пам’яті“. Це неформальний світовий клуб міст, що зазнали великих трагедій та руйнування і мають досвід відбудови та відновлення повноцінного життя після пережитого.
Нагадаємо, що до Бучанської громади прибув гуманітарний вантаж із португальського міста-побратима Кашкайш.
Читати “Моя Київщина” у Telegram
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)