“Дякую українцям всього світу за підтримку України та наших захисників”, – Олексій Резніков
6 Червня 2022, 10:59
Поділитися:

6 червня 2022 г. 10:39

Міністр оборони України Олексій Резніков провів зустріч з Президентом Світового Конґресу Українців Павлом Гродом та представниками українських організацій і комітетів з Америки, Канади, Австралії та Польщі. Міністр оборони наголосив, що наш народ не зупиниться на півшляху, доки не здолає російську федерацію. Президент Світового Конґресу Українців запевнив, що роботу заради допомоги Україні в війні з рашистами буде посилено.

Про це KВ стало відомо з повідомлення на офіційному сайті Кабінету Міністрів України.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Під час дружньої розмови Олексій Резніков обговорив з делегатами Конгресу питання координації надання міжнародної технічної допомоги нашій країні та ЗСУ.

Глава Міноборони відзначив злагоджену багаторічну роботу Конгресу з нашим народом. Він подякував українцям всього світу за допомогу та підтримку України, наших громадян, захисників й захисниць, які відстоюють українську незалежність в боях з агресором.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Олексій Резніков наголосив, що процес надання технічної допомоги Україні, в тому числі й озброєння, має бути систематизований і централізований.

“Нині Конгрес та українці з різних куточків світу об’єдналися з нами в боротьбі з російськими загарбниками. Підтримую ваші прагнення, кропітку роботу, плідну співпрацю, щоб наблизити нашу спільну перемогу. Ми вже маємо позитивні результати нашої взаємодії із країнами-партнерами щодо постачання сучасного озброєння нашим захисникам. Така підтримка – надзвичайно важлива”, – сказав Міністр оборони України.

Він акцентував, що не можна допускати появу риторики про те, що нібито потрібно припинити спротив і деокупацію тимчасово захоплених росією територій або дати ворогу можливість зберегти обличчя.

“Наш народ не зупиниться на півшляху, який героїчно проходимо, без досягнення основної мети – здолати ворога!” – зауважив Олексій Резніков.

Представники Світового Конгресу Українців запевнили, що на всіх можливих рівнях будуть забезпечувати підтримку України.

“Ми наполегливо працюємо заради допомоги Україні. Цю роботу буде посилено. Разом доведемо всьому світу великий дух української нації”, – зазначив Президент Конгресу Павло Грод.

Фото: Facebook Олексія Резнікова

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона