Девелопер Alliance Novobud прозвітував про хід будівництва у січні

image
2 Лютого 2023, 14:58
Поділитися:

2 лютого 2023 г. 14:46

Девелопер “Альянс Новобуд” презентував динаміку будівництва всіх майданчиків станом на 1 лютого. У січні активні роботи тривали на п’яти об’єктах.

Про це, як передає KВ, повідомили у пресслужбі компанії.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Повідомляється, що в житловому комплексі Illinsky House, що розташований у Києві по вулиці Набережно-Хрещатицька, 21, продовжуються роботи в двох будинках та паркінгу.

Так, у будинку №1 на 60% виконані роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду.

“На фініші роботи зі встановлення освітлення фасаду. Тривають роботи з влаштування мокрого фасаду (виконується утеплення без фінішного оздоблення) – виконані на 65%. Роботи з встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання та слабострумних мереж виконані на 90%”, – говорять у компанії.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

І додають, що на фінішній прямій і роботи з встановлення помпової станції і вже стартують роботи з влаштування огороджень балконів. Та на 60% виконанні роботи з оздоблення місць загального користування – сходові клітини, коридори, холи.

У будинку під номером 2 також тривають роботи з влаштування мокрих фасадів, а освітлення фасаду виконане на 75%, роботи з влаштування навісного вентильованого – на 20%.

“Встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання, пожежного захисту та слабострумних мереж на фінальній стадії. Тривають роботи з пусконалагодження ліфтового обладнання. Активно ведуться роботи з встановлення закладних деталей огороджень балконів. Готовність – 50%. Стартували роботи з влаштування огороджень балконів. Тривають роботи з оздоблення місць загального користування (сходові клітини, коридори, холи) – готовність 35%”, – йдеться у повідомленні.

Щодо паркінгу, то на фінішній прямій перебуває монтаж систем димовидалення та тривають роботи на внутрішньому дворі (стилобатна частина) та благоустрій. Крім того, на майже на 30% готове облаштування проїздів та тротуарів -1 рівня, 25% – патіо, понад 25% – вхід зі сторони ІІ черги).

У січні будівельний майданчик Montreal House, що розташований в Києві по вул. Велика Васильківська, 102 (літера “У”)/вул. Антоновича, 83, був на канікулах. Наразі проводяться роботи з підвезення будівельних матеріалів та підготовки необхідної техніки для відновлення робіт у перші дні лютого.

Активні роботи продовжувалися на території Krona Park II, що будується на Київщині за адресою: місто Бровари, вул. Симоненка Василя, 32. Тут працівники забудовника були задіяні на дев’яти об’єктах.

Зокрема, у будинку № 3 у січні була виконана врізка труб опалення, а в четвертому – ведуться роботи зі зведення стін та перегородок – роботи виконані з 2 по 9 поверхи та з 11 по 12.

А ось у будинку № 6 будівельні роботи на стадії завершення: на 95% влаштовано вхідні групи та вітражі, на 80% готова система опалення та майже завершені електромонтажні роботи, на 90% облаштовано системи водопостачання та каналізації, та практично готовий протипожежний захист.

Значний успіх і щодо зведення будинку № 7.

“Влаштування вхідних груп та вітражів виконані на 50%. Система опалення готова на 85%. Системи водопостачання та каналізації, протипожежний захист готові на 95%. Слабострумні мережі встановлені на 95%. Влаштування стяжок виконане на 95%. Добігають кінця роботи з влаштування оздоблення місць загального користування (тинькування – 100%, оздоблення стін та стель – 90%, підлоги на 85%). Влаштування ІТП практично завершене”, – наголошують в пресслужбі.

У будинках 8 та 9 тривають роботи зі зведення стін та перегородок на перших поверхах, а в будинку № 10 тривають роботи з цегляної кладки, а в 12-му – з влаштування монолітного каркаса (понад 15%, вертикал 3-го поверху 2 секції). В будинку №14 завершені роботи з влаштування випробувальних паль.

У першому будинку ЖК “Лавандовий”, що також будується в Броварах ( вул. В. Чорновола), у січні було майже завершено роботи з влаштування покрівлі, а роботи з влаштування мокрих фасадів виконані на 80%. А ось у будинку №2 роботи з влаштування покрівлі виконані на 45%.

Ще на території одного об’єкта в Броварах, Madison Gardens по вул. Київська, на початку року роботи проводилися на двох будмайданчиках.

Так, у третьому будинку тривають роботи з оздоблення місць загального користування, а в четвертому були змонтовані гребінки, встановлені лічильники води, виконані з’єднання К2 (внутрішні з зовнішніми мережами).

Нагадаємо, як раніше повідомляла KВ, до Дня всіх закоханих Alliance Novobud запускає рекламну кампанію “Квартира – то справжня Любов!” зі спеціальними акційними пропозиціями для сімей та закоханих. Акція триватиме до кінця лютого і діє у двох столичних житлових проєктах забудовника та ще трьох – у Броварах.

Читайте: У ЖК Montreal House облаштують стаціонарний генератор, – Alliance Novobud

Фото: прес-служба

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона