Держслужба зайнятості почала видавати ваучери для навчання на саперів

image
20 Жовтня 2023, 11:13
Поділитися:

20 жовтня 2023 г. 11:01

Державна служба зайнятості (ДСЗ) збільшила перелік професій та спеціальностей, за яким можна отримати ваучер на навчання. До списку додали можливість отримати ваучер на 27 тисяч гривень для навчання за професією “сапер”.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужби Міністерства економіки України.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

У пресслужбі зазначили, що навчання за професією “сапер” в Україні здійснюватиметься у восьми закладах освіти для наступних категорій громадян:

внутрішньо переміщені особи (ВПО);

учасники бойових дій (УБД);

звільнені з військової служби;

45+ років;

люди, які отримали поранення внаслідок війни;

особи з інвалідністю;

люди, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У Міністерстві економіки наголосили, що людина із вищеназваних категорій, яка має професійно-технічну, фахову або вищу освіту, зможе отримати ваучер на навчання номіналом до 27 тисяч гривень та пройти відповідне навчання.

“Зараз Україна – найбільш замінована країна у світі. Понад 174 тисячі квадратних кілометрів території України потенційно забруднені вибухонебезпечними предметами. Тому гуманітарне розмінування – одне із критично важливих для України питань”, – пояснила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

За її словами, підготовка спеціалістів з розмінування допоможе відновленню економіки та соціальній адаптації українців, які повертаються із армії до мирного життя, або в той чи інший спосіб постраждали під час війни.

Раніше KВ повідомила, що в Ірпені на Київщині на території медичної амбулаторії знайшли 80-міліметровий снаряд. Боєприпас застряг у кроні дерева, для знешкодження небезпечної знахідки викликали саперів.

Читайте: У Вишгородському районі сьогодні лунатимуть вибухи, працюють сапери

Фото: з відкритих джерел

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона