Держпродспоживслужба застерігає киян від купання на низці пляжів (перелік)

image
9 Серпня 2022, 15:58
Поділитися:

9 серпня 2022 г. 14:55

Головне управління Держпробспоживслужби в м. Києві рекомендує не купатися на низці столичних пляжів через невідповідність показників води водних об’єктів санітарним нормативам.

Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно з повідомленням, рекомендація не купатися стосується наступних пляжів столиці: “Венеція”, “Веселка”, “Дитячий”, “Золотий”, “Молодіжний”, “Передмістна Слобідка”, “Райдуга”, “Тельбін”, “Центральний”, “Троєщина”, “Чорторий”, “Галерний”, “Вербний”, “Пуща Водиця”.

Також не рекомендовано купатися в місцях (зонах) відпочинку “Березняки”, “Русанівський канал”, “Русанівська коса”, “Лісова”, “Горбачиха”, “Довбичка”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Як розповіли у Держспоживслужбі, 18-20 липня проводився відбір проб води водних об’єктів в місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах Києва.

За результатами санітарно-мікробіологічних та санітарно-хімічних досліджень проби води не відповідають вимогам Гігієнічних нормативів якості води водних об’єктів для задоволення питних, господарсько-побутових та інших потреб населення, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 02 травня 2022 року №721 та Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19 червня 1996 року №173.

Нагадаємо, в червні у Києві на наявність вибухонебезпечних предметів було перевірено всі пляжі. Але купальний сезон у столиці цього року офіційно не відкривають. Також було перевірено всі столичні парки і сквери.

Читайте: Усі пляжі Києва перевірено на наявність вибухонебезпечних предметів

Фото: apostrophe.ua

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона