Державний податковий університет — серед найменш «ризикованих» закладів освіти в Україні

image
18 Жовтня 2023, 20:36
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Державна служба якості освіти України визначила ступені ризику суб’єктів господарювання у сфері вищої освіти у 2023 році та оприлюднила перелік ЗВО. Державний податковий університет, що в Ірпені, увійшов до переліку 21 закладу вищої освіти України з незначним ступенем ризику, отримавши 15 балів. Порівняно з попередніми роками, позиція ДПУ значно покращилася. Про це повідомили у закладі вищої освіти.

Загалом з-поміж 290 закладів вищої освіти: 28 закладів (10%) — з високим ступенем ризику; 186 закладів (64%) — з середнім; 76 закладів (26%) — з незначним ступенем ризику.

Варто зазначити, що до критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері вищої освіти, належать: чисельність здобувачів вищої освіти за останні три роки; кількість науково-педагогічних (педагогічних) працівників, працевлаштованих за основним місцем роботи; стан оприлюднення на офіційному веб-сайті закладу вищої освіти визначених законодавством документів та інформації; кількість порушень вимог законодавства у сфері вищої освіти протягом останніх п’яти років, що передують плановому періоду; наявність відокремлених структурних підрозділів; наявність іноземних здобувачів вищої освіти тощо.

Нагадаємо, нещодавно у ДПУ презентували відеофільм-свідчення про варварства російських окупантів на території громади «Щоденник війни. Історії стійкості та відваги». В основі відеорозповіді – фотографії та щоденник очевидця подій, доцента кафедри Володимира Брадова. Більшість його фото та відезаписів — про ДПУ у період бойових дій на території міста.Джерело: ITV