Держава виділила кошти на реконструкцію дитсадку у Коцюбинському
image
11 Квітня 2019, 08:56
Поділитися:

Коцюбинське отримало серйозну фінансову допомогу з державного бюджету – 10 млн. грн. субвенції на реконструкцію дитсадка по вул. Пономарьова, 2/2. Про це розповів в.о. селищного голови Сергій Даніш.

“Наприкінці минулого року ми звернулися в Київську облдержадміністрацію з проханням фінансової підтримки і нам пішли назустріч, за що ми дуже вдячні! Зараз наша команда активно працює над виготовленням проектно-технічної документації. Перший етап пройдено. Є труднощі, що стосуються земельної ділянки під приміщенням, але, я впевнений, ми знайдемо вирішення цьому питанню і невдовзі розпочнемо реконструкцію”, – повідомив Даніш.

Згадане приміщення площею 700 квадратних метрів є прибудовою до дев’ятиповерхового будинку і рішенням суду належить громаді Коцюбинського. Після відкриття цей дитсадок зможе прийняти до 100 дітей.

Джерело: Правда Ірпеня

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА