Депутати Київради розглядають зміни до бюджету
image
10 Вересня 2020, 13:02
Поділитися:

Мер столиці Віталій Кличко відкрив продовження сесії і закликав депутатів підтримати зміни до бюджету та програми соціально-економічного розвитку.

Депутати Київради підтримали пропозицію мера повернутися до перегляду змін до бюджету — за відповідне рішення проголосувало 67 депутатів, лише четверо натиснули кнопку проти.

Віталій Кличко у вступному слові нагадав, що зміни до бюджету продиктовані наслідками пандемії — через кризу зменшилися надходження до бюджету, водночас є галузі, які потребують підтримки міста.

-Нам критично необхідно перерозподілити кошти на найважливіші сфери – на медицину, соціальний захист і на втілення інфраструктурних проєктів, – зазначив Віталій Кличко.

Також він закликав депутатів підтримати рішення про додаткове фінансування комунальних підприємств-перевізників – «Київського метрополітену» та «Київпастрансу». Вони чи не найбільше постраждали під час карантинних заходів, зокрема через вимушену зупинку протягом березня травня “Київський метрополітен” недоотримав 621 мільйон гривень, а “Київпастранс” через зменшення потоку пасажирів — 162 мільйони гривень. Для того, щоб підприємства могли безперебійно працювати і надалі, надаючи якісні послуги киянам, місто повинно нарешті виділити фінансову підтримку для виплат заробітної плати працівникам цих комунальних підприємств. Небажання голосувати за ці зміни, вважає Віталій Кличко, спричинене політичними мотивами.

-Ми вже кілька засідань не можемо ухвалити рішення для забезпечення роботи транспортної сфери та надання послуг з перевезення киян. Профспілки неодноразово зверталися до Київради. Тепер вони вимагають після сьогоднішнього голосування оприлюднити його результати. Поіменно і з фото кожного депутата – хто і як голосував. І я вже надав доручення зробити це оперативно, після голосування. Бо я чув різні причини від депутатів минулого разу – не доїхав на засідання, виходив із залу, «ну ви ж розумієте – політика»….Не розумію! Я розумію одне – міське господарство має працювати. Кияни повинні отримувати сервіс. Зокрема, і можливість користуватися громадським транспортом! А Київ має і надалі розвиватися і втілювати необхідні для комфорту людей проєкти! Для цього нас сюди і обирали! – наголосив Віталій Кличко.

Директор Департаменту фінансів КМДА Володимир Рєпік представив депутатському корпусу головні зміни, які пропонуються внести до бюджету столиці. Депутати проголосували за прийняття документу за основу, а наразі пропонують свої поправки до головного фінансового документа.

Євген Лопушинський, фото Бориса Корпусенка

«Вечірній Київ» завжди поруч – в Telegram і Facebook!

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА