Делегація з Фастова відвідала дружній місту Валецький повіт
image
13 Жовтня 2019, 20:14
Поділитися:

11 жовтня 2019 року офіційна делегація міста Фастова на чолі з міським головою Михайлом Нетяжуком відвідала Валецький повіт (Польща) та привітала старосту повіту пана Богдана Ванкевича та жителів із 20-річчям створення повіту. Під час перебування у Валецькому повіті, окрім участі в урочистостях, з метою налагодження подальшої плідної співпраці, Михайло Нетяжук  зустрівся із міським головою міста Валча, директором спортивної  школи-інтернату міста Валча, директором спеціалізованого підприємства, що створене для соціалізації людей з обмеженими можливостями та іншими офіційними особами.

Нагадаємо, що співпраця із Валецьким повітом та містом Фастовом бере свій початок із 2015 року. На сьогодні налагоджена активна співпраця у напрямку культури та молодіжної політики. У планах на майбутнє – здійснення спільних проектів  та обмін досвідом у  різних галузях.

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА