Даринка Кравчук з Бучанського району завоювала «срібло» Чемпіонату Європи з шахів

19 Вересня 2023, 19:24

Семирічна Дарина Кравчук стала срібною призеркою Чемпіонату Європи з класичних шахів. Змагання відбулися з 5 по 14 вересня в місті Мамая, Румунія.

Про це повідомляє інформаційне агентство “MKV” з посиланням на повідомлення Бучанської міської ради.

В Румунії зібрали найсильніших юних шахістів Європи. Дар’я Кравчук представляла Україну в категорії дівчат до 8 років і вразила усіх своєю майстерністю.

Троє українських шахістів посіли призові місця. З результатом 7 очок з 9 можливих, Дар’я виборола срібну нагороду для України.

Для того, щоб досягти такого результату, дівчинці довелось прикласти чимало зусиль: вона проводила 5 тренувань на тиждень та брала участь у близько 10 турнірах, включаючи 2 міжнародні змагання.

Ще троє наших спортсменів трохи не дотягнули до пʼєдесталу пошани — Іваницька Людмила (4 місце, 6,5 очок, категорія до 18 років), Риженкова Вікторія (5 місце, 6,5 очок, категорія до 8 років), Абальмаз Павло (5 місце, 7 очок, категорія до 8 років).

Раніше ІА “MKV” повідомляло, що Макарівський ліцей №1 потрапив до ТОП-50 шкіл Київщини.

Підписуйтеся на Telegram-канал MKV — джерело актуальних новин Макарівської громади й Київщини!