Білій Церкві потрібно 240 млн грн, щоб забезпечити стабільне опалення взимку
image
9 Вересня 2021, 21:07
Поділитися:

Про це йдеться у повідомленні на сайті БМР. 

8 вересня в Києві відбулося засідання правління Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міста України». У ньому взяв участь і Ð±Ñ–лоцерківський міський голова Геннадій Дикий. Мери міст обговорювали також Ð¿Ð¸Ñ‚ання початку опалювального сезону. ÐŸÑ€Ð¾Ð±Ð»ÐµÐ¼Ð¾ÑŽ є високі ціни на газ для теплопостачальних підприємств, бюджетних установ, об’єктів соціальної сфери, що ставить під сумнів нормальну життєдіяльність міст.

“Білій Церкві необхідно близько 240 млн грн на покриття різниці в тарифах для стабільного проходження опалювального сезону. Це означає, що ми маємо використати кошти бюджету розвитку, припинивши фінансування всіх інших об’єктів. Ð¢Ð°ÐºÐ° проблема виникла у більшості міст, тому Асоціацією підготовано Ð²Ñ–дповідне звернення до центральних органів влади з конкретними пропозиціями щодо вирішення ситуацій̈, яка склалася. Ð¦Ð¸Ð¼Ð¸ днями підніматимуться ці питання й на засіданні в Міністерстві розвитку громад та територій України”, – йдеться у повідомленні на сайті БМР. 

На сайті асоціації говориться про те, що ціна газу збільшується з 4 до 7,6 грн для населення та з 7 до 20 грн за 1 куб м для бюджетної сфери. До цього ще додається вартість розподілу газу та інші витрати. Тому асоціація просить центральну владу Ð·Ð°Ñ„іксувати ціну природного газу для бюджетних установ до кінця опалювального сезону на рівні 11,2 грн за 1 куб м., щоб забезпечити безперебійне теплопостачання, зокрема, лікарень, шкіл, дитячих садочків та інших об’єктів соціальної сфери. А також Ñ€Ð¾Ð·Ð±Ð»Ð¾ÐºÑƒÐ²Ð°Ñ‚и рахунки підприємств, арештовані через заборгованість по сплаті за природний газ та його розподіл, у 59 громах. Щоправда на сайті асоціації не вказується, про які громади йде мова. 

 

шаблоны joomla недвижимость

Джерело: БЦ-News: новини Білої Церкви / Белая Церковь — БЦ News — БЦ News

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА