Для компенсації витрат на енергоефективні заходи місто виділяє 5 млн грн для ОСББ
image
11 Січня 2021, 15:49
Поділитися:


24 грудня 2020 року на засіданні п’ятої сесії Білоцерківської міської ради була прийнята Î Ñ€Ð¾Ð³Ñ€Ð°Ð¼Ð° Ð· відшкодування частини витрат на енергоефективні заходи для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) Ð‘ілоцерківської міської територіальної громади на 2021–2023 роки («Енергоефективний дім»), яка передбачає на ці цілі 5 млн грн з міського бюджету на 2021 рік. 

Згідно цієї програми, часткове відшкодування витрат ОСББ на здійснення заходів з енергоефективності у багатоквартирному житловому будинку буде проводитися шляхом перерахування на рахунок ОСББ 20% вартості робіт (послуг), обладнання та матеріалів, перелік яких наведено в Додатку 2 до Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків «ЕНЕРГОДІМ», затвердженої рішенням Наглядової ради ДУ «Фонд енергоефективності» 16 серпня 2019 року.

Для ОСББ, чиї заявки на участь були в числі перших 500, схвалених Фондом енергоефективності, та які отримують 20% додаткової компенсації за рахунок Гранту Фонду енергоефективності, часткове відшкодування за Програмою здійснюється у розмірі 10 % вартості робіт (послуг), обладнання та матеріалів, і лише в разі обрання ОСББ Пакету заходів «Б» Комплексний. Детальніше з програмою Ð¼Ð¾Ð¶Ð½Ð° ознайомитися на сайті БМР.

шаблоны joomla недвижимость

Джерело: БЦ-News: новини Білої Церкви / Белая Церковь — БЦ News — БЦ News

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА