Тарифи на проїзд у маршрутках незабаром переглянуть?

image
22 Грудня 2020, 19:10
Поділитися:


22 грудня на засіданні виконкому розглядалося питання про План Ð´Ñ–яльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради Ð· підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік.

Члени виконкому затвердили план у такому вигляді: 

Встановлення економічно Ð¾Ð±Ò‘рунтованих тарифів на ритуальні послуги з урахуванням рівня мінімальної заробітної плати в 2021 році – Ð† ÐºÐ²Ð°Ñ€Ñ‚ал 2021 року.
Встановлення вартості послуг з оформлення приватизації державних квартир (будинків), житлових приміщень у гуртожитках – Ð†Ð† ÐºÐ²Ð°Ñ€Ñ‚ал 2021 року.
Встановлення тарифів на платні послуги, що надаються комунальним закладом Білоцерківської міської ради «Льодовий стадіон»- Ð† квартал 2021 року.

Несподівано член виконкому Руслан Костюченко, делегований до його складу від фракції “Батьківщина”, висловив пропозицію: “Внестий в даний план також питання про тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах на І квартал 2021 року”.

Руслану Костюченко пояснили, що з голосу це не робиться і що цим питанням вже займається профільний заступник міського голови. ÐœÑ–ський голова Геннадій Дикий зазначив, що на наступний виконком готується подання, адже вже проведена зустріч з перевізниками, де обговорили нові маршрути, включаючи від міста до сіл, які увійшли в Білоцерківську МТГ. Руслан Костюченко все одно наполягав винести його пропозицію на голосування. Але його прохання не підтримали. 

Утім подібна заявка вже є сигналом для пасажирів, що не за горами підвищення вартості проїзду. 

шаблоны joomla недвижимость

Джерело: БЦ-News: новини Білої Церкви / Белая Церковь — БЦ News — БЦ News