Число зниклих безвісти бійців ЗСУ значно менша, ніж озвучувалась, – уповноважений Олег Котенко

image
6 Серпня 2022, 13:21
Поділитися:

6 серпня 2022 г. 13:18

Кількість зниклих безвісти українських військовослужбовців значно менша, ніж озвучені у липні 7 тисяч осіб. Частина з них знаходиться у полоні.

Про це, як передає KВ, йдеться в повідомленні уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олега Котенко в ефірі загальнонаціонального марафону.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Ми говорили про те, що понад 7 тисяч людей вважаються безвісти зниклими. Ця цифра не коректна. З того часу ми знайшли біля 20-25 відсотків, вони знайшлись у полоні. Тому ця цифра набагато менша”, – повідомив Котенко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Також Котенко додав, що на сьогодні вдалося повернути понад 500 тіл загиблих захисників України.

“Ми це робимо це кожного тижня. Робота ведеться, і я думаю, що ми повернемо всіх наших захисників, які загинули”, – сказав він.

Водночас під час повномасштабної війни сотні українців втратили зв’язок з рідними та друзями й не знають про їх місцезнаходження.

Котенко зауважив, що у разі зникнення людини насамперед треба звернутися із заявою про зникнення людини до Національної поліції. Друге – звернутися до Національного інформаційного бюро за номером (НІБ)16-48. І третє – звернутися до колцентру за номерами 0-800-339-247 з України, 095-896-04-21 із за кордону. Звернутися до НІБ може будь-яка людина, сусід, друг, тобто не обов’язково родич.

Нагадаємо, СБУ запустила онлайн-сервіс з пошуку військовополонених і зниклих безвісти в умовах війни. Відтепер Повідомити про обставини зникнення особи можна через онлайн-форму. Відправлені через форму дані є конфіденційними і не потраплять до сторонніх осіб.

Читайте: В Україні запрацював портал “Діти війни” – платформа для розшуку дітей, які постраждали внаслідок російської агресії

Фото: “Суспільне”

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона