Чиновників КМДА підозрюють у сприянні незаконній приватизації кортів на Солом’янці

image
23 Жовтня 2023, 18:38
Поділитися:

23 жовтня 2023 г. 18:26

Двом посадовцям Київської міської держадміністрації (КМДА), директору приватної фірми та двом оцінщикам повідомлено про підозру в справі про незаконне привласнення об’єкту комунального майна. Йдеться про незаконну приватизацію тенісних кортів за заниженою на 47 мільйонів гривень ціною.

Про цеKВ дізналася з повідомлення Київської міської прокуратури 23 жовтня 2023 року.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“За процесуального керівництва Солом’янської окружної прокуратури міста Києва у межах провадження щодо незаконного привласнення об’єкту комунального майна повідомлено про підозру двом посадовцям Департаменту комунальної власності міста Києва, директору приватного товариства та двом суб’єктам оціночної діяльності (ч. 2 ст. 367, ч. 5 ст. 191, ч. 5 ст. 27 ч. 5 ст.191 КК України)”, – сказано в повідомленні.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно з матеріалами слідства, приватне товариство з кінця 2016 року орендувало об’єкт нерухомості у територіальної громади міста Києва, а саме – комплекс тенісних кортів загальною площею 7354,1 кв. м у Солом’янському районі столиці.

У подальшому у директора товариства виник умисел на привласнення кортів через незаконну приватизацію. Він для цього залучив суб’єктів оціночної діяльності, які розробили документацію, необхідну для проведення процедури приватизації комунального майна разом із висновком про його вартість. А ті навмисно внесли у документ неправдиву інформацію про стан нерухомості, кількість тенісних кортів, зменшивши загальну вартість об’єкту на 47 млн гривень порівняно з реальною. Після цього об’єкт нерухомості був відчужений за ціною, зазначеною оцінщиками.

“Вказані дії стали можливими внаслідок недбалого ставлення до своїх службових обов’язків з боку співробітників Департаменту комунальної власності міста Києва КМДА, які, згідно своїх посадових обов’язків, зобов’язані здійснювати перевірку звітів про оцінку майна та його інвентаризації”, – кажуть прокурори.

Повідомляється, що слідство триває, вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Читайте: Поліція разбирається в “тенісній партії Гудзя-Кононенка”

Фото: Київська міська прокуратура

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона