Чи діятимуть пункти незламності цієї зими

image
16 Жовтня 2023, 19:55
Поділитися:

В Бориспільській громаді готові до розгортання 16 пунктів незламності. Таку інформацію озвучив під час засідання виконавчого комітету заступник міського голови Віталій Горкун. 

«Також ми плануємо розгорнути 72 паверпойнти (англ. powerpoint — силова установка — ред.). Це такі місця, де будуть встановлені дизель-генератори. Вони будуть запускатися у разі відсутності електроенергії і люди зможуть там зарядити свої гаджети. Що стосується пунктів незламності, то вони будуть розгортатися за потреби, для них визначено 16 локацій. Якщо в нас буде централізоване теплопостачання та працюватимуть пункти для зарядки телефонів та інших пристороїв, то великої необхідності у пунктах незламності не буде», — зазначив Віталій Горкун.

За його словами, у минулому році деякі з відкритих пунктів майже не мали відвідувачів, ними користувалося 5-6 осіб за день, і то лиш для того, щоб зарядити гаджети. Для такої мети вистачить і точок для зарядок. 

Два пункти незламності в місті вже розгортає ДСНС. Один із них — за непрацюючим кінотеатром «Європа», другий — безпосередньо біля будівлі ДСНС.

«Сьогодні вночі ворог знову розпочав обстріли, тому закликаю людей не ігнорувати тривогу. Впевнений, що наші сили ППО зроблять усе можливе для того, аби нас захистити, але й ми повинні бути готові до будь-якого розвитку подій», — підкреслив Віталій Горкун.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама