“Чотири години світла нема, дві точно є”: директор Yasno спрогнозував, що буде з електрикою в Києві влітку

image
5 Червня 2024, 12:09
Поділитися:

В Києві вчора, 4 червня, склалася найскладніша ситуація в системі енергопостачання за кілька останніх днів.

Про це заявив директор компанії Yasno Сергій Коваленко.

Сьогодні також протягом доби діятимуть обмеження. У разі перевищення лімітів споживання можливі й екстрені відключення, попередив Коваленко.

“Я розумію, що на вулиці жарко. Але історія така, що вже навіть постачання в об’єкти критичної інфраструктури під час екстрених може перериватися. Про це говорить “Укренерго”. Подумайте про це наступного разу, коли будете включати кондиціонер”, – сказав він.

За його словами, очікуваний дефіцит електроенергії влітку оцінюється у 18-22%. Це означає, що для Києва “чотири години світла нема, три – під питанням, дві години світло точно є”.

“Про зиму важко говорити, тому що не зрозуміло, скільки можна відремонтувати. Я персонально очікую, що взимку розмір дефіциту не перевищить 25%. Це при оптимістичних сценаріях. Може бути гірше? Може. Я не оцінюю найгірший сценарій більш ніж 30-35%. Усе залежить від додаткових чинників: чи будуть обстріли, яку кількість генеруючих потужностей відновлять, яка буде температура”, – додав Коваленко.

Найгірший сценарій – це приблизно вісім-десять годин на добу не буде електроенергії.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що відключення світла у Києві можуть тривати по сім годин.

Також не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua”, щоб бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua