Чорний дим і постріли в небі: в яких районах Київщини виникла небезпека, – ФОТО
Удень, 23 грудня, на Київщині оголошена повітряна тривога. Про це повідомляє КОВА.
Ворог продовжує атакувати північний регіон літальними безпілотними об’єктами.
Повітряна тривога
У передмісті Києва та області знову гучно! Сьогодні об 11:16 пролунала повітряна тривога. Сирени застерігають про рух БпЛА в напрямку української столиці.
Загроза падіння БпЛА зберігається вже 30 хвилин. Наразі гучно лише в двох районах:
“Вишгородський і Бучанський район – повітряна тривога!”, – повідомляє КОВА
Ворожі БпЛА повторно намагаються оточили Київ. Через це в небі лунають сильні вибухи і помітно чорний дим! Також у повітряному просторі досі перебуває велика кількість груп БпЛА. У зв’язку з цим закликаємо вас йти в укриття!

Ситуація в небі
Повітряна тривога оголошена лише на Київщині;Рух БпЛА зафіксовано в Київській області та сусідніх регіонах;ППО продовжує знищувати небезпечні об’єкти;У повітряному просторі збільшується кількість БпЛА. Вони залітають із сусіднього регіону – Чернігівщини;Загроза падіння БпЛА існує біля передмістя та в північній частині Київської області.
Також читайте: Сильний удар із неба: в Києві впав небезпечний об’єкт рф
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua
