Члени НАТО погодили посилений пакет підтримки для України та визнали росію стратегічною загрозою
29 Червня 2022, 20:11
Поділитися:

29 червня 2022 г. 20:06

Сьогодні, 29 червня, лідери НАТО узгодили продовжити та збільшити політичну та практичну підтримку України. Також у новій стратегічної концепції НАТО офіційно змінила статус росії у відносинах з Альянсом та визначає рф найсерйознішою та безпосередньою загрозою для безпеки союзників.

Про це KВ стало відомо з повідомлення пресслужбиНАТО.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Ми рішуче засуджуємо агресивну війну Росії проти України. Вона глибоко підриває міжнародну безпеку та стабільність. Це кричуще порушення міжнародного права. Жахлива жорстокість Росії призвела до безмірних людських страждань і масових переміщень, які непомірно торкаються жінок і дітей. Росія несе повну відповідальність за цю гуманітарну катастрофу. Росія має забезпечити безпечний, безперешкодний та безперервний гуманітарний доступ. Країни-члени НАТО працюють з відповідними заінтересованими сторонами в міжнародному співтоваристві, щоб притягнути до відповідальності всіх винних у військових злочинах, включаючи сексуальне насильство в умовах конфлікту. Росія також навмисно посилює продовольчу та енергетичну кризу, що зачіпає мільярди людей у ​​всьому світі, у тому числі своїми військовими діями”, – йдеться у документі.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У документі також йдеться про рішення щодо посиленого пакета підтримки, який дозволяє надавати нелетальне оборонне обладнання та посилити кіберзахист.

У довгостроковій перспективі передбачена також модернізація оборонного сектора України для його сумісності зі стандартами НАТО.

Також, НАТО обіцяє допомагати Україні під час повоєнного відновлення та реформ.

Крім того, НАТОопублікувалоновий стратегічний документ НАТО, в якому визнав росію, як державу, якапрагне встановити сфери впливу та прямого контролю за допомогою примусу, підривної діяльності та анексії.

Читайте: НАТОухвалить нову стратегічну концепцію колективної безпеки та узгодить пакет підтримки для України, – Кличко

Фото: Associated Press

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона