через скандального Фукса місто може залишитися без опалення

image
9 Серпня 2022, 14:35
Поділитися:

Олігарх Павло Фукс

Біла Церква може залишитися без тепла і води через фірму підсанкційного олігарха Фукса

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з покликанням на “СТОПКОР“.

Фінансова компанія з орбіти російсько-українського бізнесмена Павла Фукса намагається в обхід закону розпродати майно білоцерківської ТЕЦ і містоутворюючого заводу “Росава”.

Мешканці Білої Церкви можуть залишитися без тепла й води на зиму, а держава – без чергового унікального підприємства. 

Єдиний в Україні шинний завод “Росава” з Білої Церкви заявив, що фінансова компанія “Інвестохілс Веста” намагається обійти законний механізм банкрутства та якнайшвидше розібрати майно підприємства на металобрухт.

До того ж справа стосується й Білоцерківської ТЕЦ, яка забезпечує містян гарячою водою та опаленням.

Журналіст Кирил Вольний, розслідувач розповідає: 

Майно обох підприємств намагаються розпродати, що призведе до їхнього знищення. А ще цікавіше стало, коли ми виявили, що за цим стоїть підсанкційний бізнесмен Павло Фукс.

Павло Фукс – українсько-російський підприємець, засновник девелоперської компанії Mos City Group. У 2021 році він посів 67 сходинку в рейтингу найзаможніших українців від Forbes зі статками 167 млн доларів. Увесь свій основний капітал олігарх заробив у російській федерації, але у 2014 році перебрався до України. А в червні 2021 року РНБО наклала на нього санкції.

Нагадаємо, що білоцерківські працівники поліції встановили, що 38-річний чоловік із кінця травня до початку липня здійснював крадіжки.Читати “Моя Київщина” у Facebook
Джерело