Чемпіонат Києва з футзалу серед дітей виходить на фінішну пряму – Макарів Діловий

24 Березня 2022, 05:57

2008 р.н.
«ДЮСШ 25-2» 1:8 СК «Юніор»

Команда 2008 року народження розпочала безпосередню боротьбу за нагороди: посівши на першому етапі третє місце, «юніори» потрапили до четвірки кращих команд, які зіграють між собою ще одне коло зі збереженням очок, набраних на першому етапі у матчах між ними. До м’ячів Євгена Войтюка та Даниіла Шанька, забитих у першому таймі, макарівчани у другому додали «покер» Назара Єфремова та м’ячі Ростислава Шевченка і Олександра Ціпка. Столичний суперник спромігся у матчі лише на м’яч престижу, забитий за 10 секунд до фінального свистка.
2009 р.н.
ДЮСШ «Дарниця» 10:1 СК «Юніор»

Лідер турнірної таблиці не залишив жодних шансів команді з Макарова серед дітей 2009 року народження. Єдиний гол у складі СК «Юніор» на рахунку Івана Мороко.
2011 р.н.
СК «Юніор» 4:2 «Коцюбинська ДЮСШ»

Команда 2011 року народження здобула дев’яту поспіль перемогу в турнірі і достроково стала чемпіонами Києва! Обігравши ДЮСШ із Коцюбинського завдяки забитим м’ячам Валентина Тихого, Назара Литвина, Лева Сурайченка та Нікіти Шарабарова, макарівчани стали недосяжними для найближчих переслідувачів. Навіть у разі поразки в останньому турі (у що віриться мало, враховуючи те, що «юніори» зіграють із найслабшою командою чемпіонату), «Юніор» залишиться першим завдяки перемозі в очній зустрічі. Команда 2011 року народження вже може приймати вітання!
2012 р.н.
СК «Юніор-2» 5:2 «ДЮСШ 25-Girls»

Команда 2012 року народження фінішувала в турнірі перемогою над «ДЮСШ 25-Girls», дотиснувши суперника у другому таймі завдяки хет-трику Макара Мороза. Перший же тайм закінчився бойовими 2:2 – у складі макарівчан відзначилися Святослав Собчук та Денис Хвостов.
2013 р.н.
СК «Юніор» 1:3 «ДЮСШ Дарниця»

Гол Тимура Цибровського не допоміг макарівчанам здобути очки у звітному матчі. Друга поспіль поразка команди 2013 року зробила надії на медалі у цій віковій категорії доволі примарними, хоча й не рівними нулю. У будь-якому разі, у останньому матчі проти Бучанської «Ніки» необхідно буде продемонструвати достойну гру.
2014/2015 р.н.
СК «Юніор» 17:0 ХФК «ІБЦ»

Традиційно результативним вийшов матч у команди 2014/2015 року народження, у якому вдруге був розгромлений ХФК «ІБЦ». Забиті м’ячі на рахунку Єгора Жгута (7), Владислава Микитина (4), Микити Прокопенка (3), Олексія Карпця (2), Дмитра Хойни (1).

Джерело: Макарів Діловий