Чашу басейну броварської “Купави” збираються відремонтувати за 1,2 млн гривень

Чашу басейну броварської “Купави” збираються відремонтувати за 1,2 млн гривень
26 Жовтня 2023, 13:33
Поділитися:

26 жовтня 2023 г. 13:23

Фізкультурно-оздоровчий заклад “Плавальний басейн “Купава” планує до середини грудня провести ремонт чаш басейну у Броварах, на що витратять не більше 1,2 млн гривень.

Про це KВ стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

19 жовтня фізкультурно-оздоровчий заклад “Плавальний басейн “Купава” оголосив тендер на закупівлю послуг з проведення ремонту чаш басейну, на що хочуть витратити 1 млн 202 тис. гривень.

Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 1% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 27 жовтня, а сам аукціон має відбутися 27 жовтня.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно тендерної документації, планується провести відбивання штукатурки, очищення внутрішніх поверхонь стін та металевих конструкцій від корозії, улаштування внутрішньої гідроізоляції та відновити захисний шар бетону.

Роботи необхідно провести до 20 грудня.

Що Київщина купувала минулого тижня дивіться у відео KВ

Нагадаємо, Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського готовий заплатити майже півтора мільйони гривень за капітальний ремонт вбиралень на чотирьох поверхах студентського гуртожитку. За результатом тендеру майбутній підрядник матиме час на ремонт туалетних кімнат і санвузлів гуртожитку КПІ ім. Сікорського до кінця грудня.

Читайте: У гуртожитку №12 Київського політеху за 1,43 млн гривень відремонтують туалети

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона