Бишів планує витратити 1,2 млн гривень на трактор

image
21 Листопада 2022, 11:56
Поділитися:

21 листопада 2022 г. 11:45

Комунальне підприємство (КП) Благоустрій Бишівської сільської ради планує придбати до кінця року трактор з навісним обладнанням. За трактор готові заплатити 1,2 млн гривень.

Про це KВстало відомо з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

14 листопада ц.р. КП Благоустрій Бишівської сільської ради планує придбати трактор з навісним обладнанням. За трактор готові заплатити 1,2 млн гривень.

Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 0,5% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 30 листопада, а сам аукціон має відбутися 1 грудня.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно тендерної документації, КП планує придбати трактор з навісним обладнанням до нього: фронтальний навантажувач – 1 одиниця; відвал з гідроповоротом для тракторів – 1 одиниця. Зазначається, що трактор повинен мати конструкційну масу – 3750 кг, маса в стані завантаження з заводу – 3850 кг, експлуатаційна маса – 4000 кг, а також мати двигун потужністю – 81 к.с., механічну трансмісію та бути повнопривідним.

Трактор планують придбати до 31 грудня ц.р.

Нагадаємо,КП Броварської міської ради “Бровари-Благоустрій” вирішило провести благоустрій території модульного містечка, в також придбати послуги з огородження території.

Читайте: На благоустрій модульного містечка у Броварах планують витратити майже 1 млн гривень

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона