БУРчик. День 1. Вчимося
image
24 Серпня 2020, 12:35
Поділитися:

Сьогодні у приміщенні Фастівського краєзнавчого музею та на території музею 2.0 відбулися презентація волонтерського руху БУР та тренінги для фастівчан.
Про різноманітні цікаві речі з огляду на волонтерство ми сьогодні говорили із спікерами БУРу – волонтерського руху, який завітав до нашого міста на запрошення греко-католицької громади.

Іван Парамонов розповідав про силу причетності, Андрій Буняк – про емоційний інтелект та базові навички конфліктології, а Андрій Козійчук вчив нас шукати себе через волонтерство.

Міський голова Михайло Нетяжук, вітаючи волонтерів у Фастові, зауважив, що було б чудово мати у нашому прекрасному місті осередок БУРу. Чудовий привід для роздумів, чи не так

Сьогодні у нас був БУР talks, а вже завтра ми приступаємо до створення муралу на паркані колишньої військової частини.

Джерело: Сайт Міської Ради міста Фастів

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА