Будинок №2 ЖК “Голосіївський акредитований “Скай Банк”для участі в “єОселя”, – “Інтергал-Буд”

Будинок №2 ЖК “Голосіївський акредитований “Скай Банк”для участі в “єОселя”, – “Інтергал-Буд”
6 Лютого 2024, 11:01
Поділитися:

6 лютого 2024 г. 11:01

“Скай Банк”, банк-партнер програми “єОселя”, розширив вибір об’єктів від “Інтергал-Буд”. Ці об’єкти знаходяться на етапі будівництва і відтепер доступні для учасників програми з пільговою іпотекою. Клієнти “єОселя” можуть придбати квартиру в будинку № 2 ЖК “Голосіївський” за умовами держпрограми за ставками 3% або 7% річних.

Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби компанії.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Тепер учасники “єОселя” зможуть придбати квартиру в будинку №2 житлового комплексу “Голосіївський” на умовах державної пільгової іпотечної програми, під 3% або 7% річних”, – йдеться у дописі.

Варто зауважити, що це не вперше, коли об’єкти на первинці від будівельної компанії “Інтергал-Буд” одержують акредитацію на участь у держпрограмі. Зокрема, наприкінці 2023 року “СКАЙ БАНК” акредитував одразу три будинки компанії на етапі зведення. Це – 9 будинок ЖК “Нивки-Парк”, 2 будинок ЖК “Причал 8” та 1 будинок “Голосіївський”.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У компанії нагадали, що в рамках державної програми доступного іпотечного кредитування “єОселя” вже видано майже 7 тис. пільгових кредитів на 10,5 млрд гривень. Кількість квартир, придбаних на первинці, становить 121, що трохи менш ніж 2% від усіх угод.

Нагадаємо, що столичний девелопер “Інтергал-буд” у найближчі місяці планує розпочати будівництво нового житлового комплексу у Дарницькому районі Києва. ЖК пропонуватиме майбутнім мешканцями квартири будь-якого планування, від класичних квартир до осель з терасами.

Читайте: “Інтергал-буд” уклав першу угоду за програмою “єВідновлення”

Фото: сайт компанії

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона