Будинок №11 ЖК “Нивки-Парк” одержав поштову адресу, – “Інтергал-Буд”

Будинок №11 ЖК “Нивки-Парк” одержав поштову адресу, – “Інтергал-Буд”
16 Листопада 2023, 11:50
Поділитися:

16 листопада 2023 г. 11:43

Будівельна компанія “Інтергал-Буд” повідомила, що будинку №11 житлового комплексу “Нивки-Парк” присвоєно поштову адресу. Будинок розташований неподалік від Берестейського проспекту та парку “Нивки” за адресою: вулиця Олеся Бердника, 1-Г.

Про це KВ дізналася з повідомлення пресслужби компанії.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Маємо чудові новини, будинок №11 житлового комплексу “Нивки-Парк” одержав адресу: вулиця Олеся Бердника, 1-Г. Вітаємо інвесторів, які незабаром одержать сповіщення від відділу супроводу договорів компанії “Інтергал-Буд” щодо порядку та термінів оформлення документів на право власності”, – йдеться в повідомленні.

Більш детальну інформацію щодо наявності готових квартир на продаж та іншу додаткову інформацію можна одержати, звернувшись до відділу продажів за телефоном: +380 (44) 392-30-57.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Довідка KВ: Житловий комплекс “Нивки-Парк” – ідеальне місце для тих, хто полюбляє затишок паркової зони, веде активний спосіб життя та цінує свій час, аби витрачати його на довгу дорогу до роботи. Комплекс розташований у трьох хвилинах від метро та Берестейського проспекту через дорогу від парку “Нивки”, що дозволяє його мешканцям вдало поєднувати динамічне життя у мегаполісі та спокійний відпочинок.

Нагадаємо, що будівельна компанія “Інтергал-Буд” повідомила про завершення будівництва мережі централізованого водопостачання з Києва до заміського житлового комплексу “Озерний гай Гатне”. Наразі система успішно функціонує, забезпечуючи водою не лише мешканців ЖК, а й місцевої громади.

Читайте: Нова іпотечна програма “Інтергал-Буд” має низку переваг перед “єОселею”, – девелопер

Фото: сайт компанії.

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона