Будівництво укриття на території ліцею «Патріот» проінспектували

image
6 Червня 2024, 14:43
Поділитися:

Під час планової наради 3 червня 2024 року секретар Бориспільської міської ради Владислав Байчас повідомив про візит до ліцею «Патріот», який відбувся в останній день травня, коли у школах відзначали свято останнього дзвоника. Святкові заходи та благодійний ярмарок були не єдиною метою цього візиту. «Інспектували укриття, яке будує Київська область, — зазначив очільник Борисполя. — Як виявилося, потрібне наше втручання, оскільки є дуже багато запитань. Забудовник начебто непоганий. Але враховуючи попередні випадки, коли нам або не щастило з забудовником, або були проблеми з оплатою, ми разом із заступником Дмитром Гопанчуком поїдемо в область, щоб узгодити всі питання коригування ходу будівництва і оплати виконаних робіт».

«Вісті» того дня також побували на будівництві. Екскурсію новобудовою провів заступник директора з господарської роботи ліцею «Патріот» Михайло Чуприна.

Будівництво укриття на території ліцею «Патріот» проінспектували

Зовнішній вигляд укриття вже візуально переконує у своїй надійності. Довжина 70 метрів, надійна гідроізоляція. Внутрішнє облаштування будівлі підтверджує візуальні враження. Тут передбачено все: великий зал, де дах підтримують потужні колони, є туалети, душові, кімната для обладнання, яке забезпечуватиме вентиляцію укриття. Запроектовано погріб із меншим утепленням, ніж інша частина укриття, та складське приміщення для продуктів тривалого зберігання. Два входи облаштовано з боку школи, а один на протилежній стороні. Один із входів облаштований пандусом великої довжини з малим нахилом — для людей з обмеженими можливостями. З розрахунку на перспективу надбудови над укриттям ще двох поверхів шкільних приміщень, у конструкцію будівлі вбудовано шахту ліфта. Співрозмовник запевнив, що він все життя пропрацював на будівництві, і якістю виконання робіт задоволений.

Детальніше візит на укриття «Вістям» прокоментував начальник управління житлово-комунального господарства В’ячеслав Толкач. Він повідомив, що проектанти, технічний нагляд, будівельники, управління капітального будівництва дійшли висновку, що укриття будується добре, питань немає. Також керівник додав, що укриття зроблене з перспективою добудови над ним двох поверхів для навчання — фундамент і конструкція передбачають такі навантаження. Але зараз його зверху засиплють ґрунтом і засіють травою. Тільки після завершення війни, коли дозволятиме бюджет громади, можна буде повернутися до питання надбудови корпусу школи.

Будівництво укриття на території ліцею «Патріот» проінспектували

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама