Будівництво пішохідного мосту з Оболонської набережної закінчать за кошти паризьких меценатів, – Кличко

image
31 Січня 2023, 16:46
Поділитися:

31 січня 2023 г. 16:43

Пішохідний міст з Оболонської набережної на Оболонський острів, будівництво якого триває з 2020 року, добудують за кошти паризьких меценатів.

Про це, як передає KВ, повідомили у пресслужбі КМДА.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

“Цього року столиця продовжить будівництво пішохідного мосту з Оболонської набережної на острів Оболонський, яке здійснює з 2020 року за рахунок меценатських коштів. Гроші з міського бюджету не залучаються”, – повідомили у пресслужбі КМДА.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Також додали, що Київ отримав кошти на продовження будівництва мосту від Метрополії Великого Парижа.

Як зауважили у КМДА, це – цільові кошти, які іноземні партнери виділили на зведення саме цього об’єкта.

Зазначається, що за проєктом, ширина пішохідного об’єкту буде чотири метри, довжина – 164 метри.

Нагадаємо, у березні 2020 року голова Київської міськдержадміністрації (КМДА) Віталій Кличко наказав здійснити будівництво пішохідного мостового переходу між Оболонською набережною та островом Оболонським. Згідно з даними інформаційного щита на “будівельному майданчику”: ширина споруди – 4 метри, довжина – 164 метри, площа твердого покриття – 627 кв. м, міст матиме три прольоти, його конструкція спиратиметься на 4 опори, дві з яких розмістять у протоці.

Читайте: Кличко розпорядився вже цього року збудувати пішохідний міст між Оболонською набережною та островом Оболонським

Проте вже у грудні 2020 року у КМДА вирішили на острів Оболонський збудувати ще один міст. Відповідальним за це мостобудування призначено Оболонську райдержадміністрацію (РДА). Другий міст мають будувати з острова Оболонський у напрямку вулиці Прирічної.

Читайте також: Кличко розпорядився побудувати ще один міст на острів Оболонський

Фото: КМДА

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона