Бучу для обміну досвідом відвідала делегація з Бердичева
![Бучу для обміну досвідом відвідала делегація з Бердичева Бучу для обміну досвідом відвідала делегація з Бердичева](https://cdn.mykyivregion.com.ua/uploads/img/HwWvNpBZNzQv8GTmiOfsLh0ywG60Af9QpcawRY3I.jpg)
Фото з місця події
Бучу відвідала делегація з Бердичева на чолі з міським головою Сергієм Орлюком
Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” із покликанням на пресслужбу Бучанської міськради.
У міськраді зазначили, що гостей цікавив досвід швидкого відновлення громади від руйнівних наслідків окупації та бойових дій. Секретар Бучанської міської ради Тарас Шаправський розповів гостям про часи лютого-березня 2023 року, про відновлення зруйнованого і партнерство із європейськими муніципалітетами та їх допомогу.
Члени делегації ознайомилися з фотовиставкою в Храмі Андрія Первозванного, побували на базі нового транспортного підприємства, вулиці Вокзальній, де відбудовується житло, у модульному містечку і юрті незламності.
Нагадаємо, що очільник Бучанської громади Анатолій Федорук розповів, звідки в Бучі взявся TVBOY і його мурали.
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)