Бучанські джури взяли участь у квесті
![Бучанські джури взяли участь у квесті Бучанські джури взяли участь у квесті](https://cdn.mykyivregion.com.ua/uploads/img/bZ7KheaApZX3lQ4ZT0GbNbXjXQy0h2a6bTtEIEx9.jpg)
Фото з місця події
Юні джури взяли участь у квесті з підготовки для дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл“
Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” із покликанням на допис Бучанської міськради.
Центр національно-патріотичного виховання та спортивної роботи спільно з Інститутом проблем виховання НАПН України на базі Бучанського центру позашкільної роботи та Пластового Вишкільного Центру провели вишкіл у вигляді квесту.
Діти змогли продемонструвати свої знання, винахідливість, таланти та волю до перемоги у різних етапах гри-квесту. А наприкінці дня діти із задоволенням розповіли про свої відчуття та емоції від квесту.
Нагадаємо, що мер Бучі заявив, що вже цьогоріч у Бучанській громаді зʼявиться лікарня відновного лікування та реабілітації.
Читати “Моя Київщина” у Facebook
Відео
![](https://rupor.com.ua/wp-content/uploads/2024/07/holovni-novyny-ponedilka-26-02-youtube-thumbnail-310x185.jpg)