Бучанські банки одягу поповнились за рахунок гумдопомоги з Португалії

image
20 Січня 2023, 14:18
Поділитися:

20 січня 2023 г. 13:45

До Бучанської громади прибув гуманітарний вантаж з міста-побратима Кашкайш. Португальці відправили жителям громади одяг, постільну білизну, дитячі іграшки, ковдри.

Про це KВ дізналась з повідомлення Бучанської міської ради.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно повідомленю, допомогу доставили в усі населені пункти громади і у приміщеннях старостатів та будинків культури почали працювати банки одягу.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

У Бучі банк одягу працюватиме за такими адресами: вул. Енергетиків, 19 ( за окремим графіком), Будинок культури- вул Пушкінська, 61-в , Будинок культури – вул. Яблунська, 15, Волонтерська група “Вільна Буча” – провулок Олекси Тихого, 4, (за окремим графіком)

Варто зазначити, що банк одягу по старостатах працюватиме щоденно (крім вихідних днів) з 09:00 до 15:00 з перервою на обід.

Для отримання допомоги необхідно мати документ, що посвідчує особу: паспорт, довідка ВПО ( для переселенців),документ, що підтверджує статус.

Нагадаємо, що мешканців Фастова напередодні Дня Соборності України запрошують долучитись до збору благодійної допомоги мешканцям Херсонщини, які знаходяться в зоні бойових дій та на деокупованих територіях.

Читайте: Фастівчан запрошують зібрати гуманітарну допомогу для жителів Херсонщини

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона