Бровари і Требухів закупили генератори у одного підрядника

Бровари і Требухів закупили генератори у одного підрядника
3 Листопада 2022, 11:29
Поділитися:

3 листопада 2022 г. 11:23

Броварський ліцей №5 ім. Василя Стуса та Требухівський ліцей планують придбати дизель-генераторні установки ТМGQC-28 в шумопоглинаючому корпусі. За генератори планують заплатити 872 тис. гривень.

Про це KВ стало відомо з оголошень електронної системи публічних закупівель ProZorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Броварський та Требухівський ліцеї уклали договори з ТОВ “Пауер Дженерейшн” на закупівлю генераторів. Вартість двух генераторів склала 872 тис. гривень.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Перший договір був укладений з вищезазначеною компанією та Броварським ліцеєм №5 ім. Василя Стуса і передбачає закупівлю дизель-генераторної установки ТМGQC-28 в шумопоглинаючому корпусі. Вартість генератора склала 436 тис. гривень.

Другий договір був укладений між Требухівським ліцеєм та компанією “Пауер Дженерейшн” на закупівлю такої ж самої генераторної установки як і для Броварського ліцею.

Згідно даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Пауер Дженерейшн” зареєстрована в 2007 році в Києві. Статутний капітал компанії – 45 тис. гривень. Основний вид діяльності – Оптова торгівля іншими машинами й устаткованням. Директор та власник компанії – Юрій Мороз.

Нагадаємо, Броварська міська рада планує придбати 9 дизельних електростанцій різної потужності. За електростанції планують заплатити майже 4 млн гривень.

Читайте: Броварська міськрада закупає 9 дизельних електростанцій

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона