Броварські дівчата вдало виступили на чемпіонаті України з боксу в категорії «еліта»

8 Лютого 2019, 09:56

07.02.2019 року в м. Харків пройшли фінальні бої чемпіонату України з боксу серед жінок (еліти, дорослі). Про це повідомляє на своїй сторінці СК «Патріот».

В змаганнях брали участь представниці броварського СК «Патріот» Ловчинська Марія та Сєдая Марія.
Сєдая Марія в першому бою отримала переконливу перемогу над 32-річною  харків’янкою. В другому бою жереб припав на учасницю з Хмельницької області. З розбіжністю суддів перемогу отримала саме ця учасниця і таким чином броварчанка Сєдая Марія зайняла 5-е місце.

Інша броварська спортсменка Ловчинська Марія провела бої з представницями Івано-Франківської та Дніпровської областе, у яких здобула впевнену перемогу. І лише у фінальному бою проти киянки Ловчинська Марія поступилась та зайняла почесне друге місце.
В категорії “еліта” броварські дівчата виступали вперше і, як наслідок, показали більш, ніж достойні результати. Цікаво, що ця подія стала дещо символічною, адже 08.02.2019 року святкується День Ангела Марії.