Броварська молодь буде стажуватись в управліннях, відділах та службах Броварської міської ради
image
25 Березня 2019, 17:10
Поділитися:

З 25 по 29 березня, у рамках угоди про співпрацю між Броварською міською радою і Радою дітей та учнівської молоді, в управліннях, відділах та службах Броварської міської ради будуть проходити стажування діти-лідери.

 
Протягом цього тижня молодь має на меті опанувати основи місцевого самоврядування, познайомитись із структурою виконавчого комітету, повноваженнями і сферою компетенції його служб, відділів та управлінь, взяти участь у засіданні виконавчого комітету та комісії з питань захисту прав дитини. Стажування – це шанс для молоді проявити лідерські якості, розкрити свій потенціал та здобути практичний досвід.
Наразі проходить ділова зустріч «Тиждень з посадовими особами місцевого самоврядування» за участю представників Ради дітей та учнівської молоді та начальників управлінь, служб та відділів Броварської міської ради.

Броварська міська рада

Джерело: https://atbrovary.org RSS feed

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА