Бронзову Анну Ярославну подарували місту Арлон
image
13 Жовтня 2019, 13:20
Поділитися:

У давньому бельгійському місті Арлон відкрили бронзову скульптуру Анни Ярославні.

Пам’ятник подаровано громадою Києва в рамках проекту «Шлях Королеви», який передбачає встановлення пам’ятників Анні Київській у ключових містах Європи на шляху до Франції. Про це йдеться на сайті КМДА.

– Постать Анни Київської є непересічною для всієї історії Європи. Але для нас, українців, вона лишилася маленькою дівчинкою. Саме такий її образ ми хотіли подарували місту Арлон, – сказала директорка Департаменту культури КМДА Діана Попова.

Пам’ятник встановили біля церкви святого Доната, розташованої на високому пагорбі Кніпшен, де колись стояв замок. Ймовірно, що саме тут гостювала Анна Київська в XI столітті, коли здійснювала свою подорож до Франції. Скульптуру також планується відкрити у Чехії , Австрії та Німеччині.

Нагадаємо, що скульптура юної княжни Анни є реплікою скульптури, встановленої у листопаді 2016 року в сквері Анни Київської на Львівській площі в Києві.

Дивіться красиві відео та цікаві репортажі на нашому каналі в Youtube!

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА