Ботанічний сад і трохи паркетного середньовіччя у ньому
image
10 Вересня 2020, 23:09
Поділитися:


Історія цієї території мало чим відрізняється від будь-якої іншої київської.

Спочатку тут були ліси, в котрих полювали. Згодом її почали освоювати монахи, котрі рили в ній печери для своїх підземних келій і церков також.

Окремо відбувалася світська колонізація Звіринецької гори і її околиць. Це, перш за все княжий Красний двір, ну і така-сяка середньовічна і пізніша забудова.

Згодом, привнесена на ці пагорби ботаніка відтіснила на другий план і релігію і археологію. Перша географічно не дуже зручна і тому радше декоративна. Другої не так багато, щоб руйнувати рослинні експрозиції на поверхні землі.

Тому поодинокі натяки на історичність Звіринця асоціюються практично виключно з монастирськими печерами, а інші схожі на банальні погреби.

Більше про Ігри Сили і їх гравців.

Source link

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА