Бориспіль витратить 1,68 млн гривень на благоустрій могил загиблих воїнів

image
12 Жовтня 2023, 18:15
Поділитися:

12 жовтня 2023 г. 18:06

Виконком Бориспільської мерії вирішив навести лад на міському кладовищі. А саме, впорядкувати до кінця року 28 могил полеглих Захисників України, чий прах покоїться на місцевому цвинтарі. Для цього з бюджету витратять більше півтора мільйони гривень. Тобто, рахуйте, 60 тис. гривень на земляні роботи при одному похованні.

Про цеKВ дізналася з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Згідно оголошення про проведені відкриті торги з особливостями, Головне управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Бориспільської міськради було готове заплатити за підтримання в належному стані могил загиблих військовослужбовців на кладовищах місцевої громади 1 млн 680 тис. гривень.

Благоустрій (земляні роботи) стосується 28 могил.

Єдиний учасник відкритих торгів з особливостями, що відбувся (тоді-тог), стало ТОВ “МАРКЕТ ОЙЛ ТОРГ”. Ця фірма запропонувала за свою послуги ціну, на 938 гривень 26 копійок меншу, і стала переможцем тендеру, з яким буде укладено договір.

Строк надання послуги – 31 грудня 2023 року.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Зазначимо, від 19 травня 2023 року відкриті торги на Prozorro знову проходять з аукціонами: набула чинності постанова Кабміну (№471) від 12 травня, яка повертає раніше тимчасово скасовані через тривалі брекаути трираундові аукціони в публічних закупівлях.

Тепер правила аукціонів будуть як і належить: кожен учасник має три кроки на пониження своєї ціни, а право останнього кроку отримує той, хто надав найнижчу ціну при подачі пропозиції. Водночас згадана постанова передбачає, що замовник може самостійно прийняти рішення про проведення відкритих торгів без аукціону – якщо надасть обґрунтування такого свого рішення.

Дивіться, які цікаві публічні закупівлі відбулися у столиці минулого тижня:

Читайте: Справи насущні: скільки та на що у вересні витрачала Згурівка

Фото:“Газета “Вісті” – Бориспіль”

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона