Бориспіль виділить 2,5 млн субвенції експертно-криміналістичному центру

Бориспіль виділить 2,5 млн субвенції експертно-криміналістичному центру
16 Червня 2024, 14:16
Поділитися:

На сесійному засіданні Бориспільської міської ради 14 червня було прийнято рішення внести зміни до Програми профілактики правопорушень, забезпечення публічної безпеки та безпеки громадян на території громади на 2024 рік (далі — Програма). Вони стосуються збільшення фінансування Програми — з причини додавання двох бенефіціарів, що отримуватимуть допомогу з бюджету Борисполя.

«Вісті» вже писали про прийняту Програму — її затвердили на сесійному засіданні у лютому. Протягом поточного року нею передбачалося спрямувати на підтримку Бориспільського районного управління поліції 3 млн 500 тис. грн. Автори Програми зазначали, що така допомога сприятиме покращенню правопорядку та дозволить ефективніше виявляти та знешкоджувати диверсантів та колаборантів. Крім того, РУП забезпечує функціонування органів державної влади, місцевого самоврядування, військового управління, об’єктів економіки та інфраструктури Бориспільщини. 

Наразі до Програми вирішили додати ще двох отримувачів субвенції. Так, 2 млн грн отримає батальйон патрульної поліції міста та 2,5 млн грн — Київський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України. Необхідність субсидування цієї структури пояснюється тим, що кошти необхідні для проведення судових експертиз з метою ідентифікації невпізнаних тіл військовослужбовців та цивільних осіб. 

Читайте також:

Бориспільська міська рада виділить райуправлінню поліції 3,5 млн грн субвенції

https://i-visti.com/news/14316-borisplska-mska-rada-vidlit-rayupravlnnyu-polcyi-35-mln-grn-subvencyi.html

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама