Бориспільська РДА закуповує 14 бінокулярів нічного бачення

image
2 Листопада 2023, 11:06
Поділитися:

2 листопада 2023 г. 11:06

Бориспільська районна державна адміністрація (РДА) планує до кінця року придбати 14 бінокулярів нічного бачення, за які в майбутньому хочуть заплатити не більше 2,2 млн гривень.

Про це KВ стало відомо з оголошення в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Підписуйтесь на “КиївВладу”

27 жовтня Бориспільська РДА оголосила тендер на закупівлю бінокулярів нічного бачення, на що хочуть витратити 2 млн 240 тис. гривень.

Розмір мінімального кроку пониження ціни на торгах – 0,5% від розміру очікуваної вартості. Тендерні пропозиції прийматимуть до 4 листопада, а сам аукціон має відбутися 6 листопада.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Згідно тендерної документації, планується придбати 14 бінокулярів нічного бачення AGM WOLF-7 PRO NL1. Зазначимо, що згідно вартості очікуваної закупівлі, на 1 бінокуляр планується витратити 160 тис. гривень. Згідно цін в інтернеті, вартість такого бінокуляра складає від 95 тис. гривень до 160 тис. гривень.

Бінокуляри планується придбати до 31 грудня.

Що купувала Київщина на минулому тижні дивіться у відео KВ

Нагадаємо, Національний банк України (НБУ) планує до кінця листопада придбати медичні матеріали: бинти, серветки, перекис, йод, пластири тощо. На медичні товари хочуть витратити трохи більше 100 тис. гривень.

Читайте: Київський офіс НБУ закупить турнікети та кровоспинні бинти

Фото: відкриті джерела

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона