Богуславські спортсмени вибороли медалі обласного турніру

16 Квітня 2024, 06:04

Спортсмени Богуславської ДЮСШ зі своїм тренером Юрієм Квашуком, як завжди, продемонстрували прекрасний результат серед 70 спортсменів.

Повідомляє Богуславська міська рада.

За результатами змагань:

• Переможцями змагань стали Бабенко Дамір у в/к 21 кг та Яковлєв Назар (у в/к. 44 кг).
  • Cрібну нагороду здобув Бабенко Давід у в/к 41 кг.
  • Виборов «бронзу» Бондарєв Кіріл (в/к 38 кг)

Бабенко Дамір також був окремо відзначений як наймолодший борець турніру.

Вітаємо учасників із здобутими нагородами та бажаємо нових перемог! Дякуємо тренерові за підготовку юних борців Богуславської громади, котрі із будь-якого рівня змагань повертаються переможцями та призерами! Дякуємо Збройним силам України за можливість дітям тренуватись, розвиватись та виступати на змаганнях, – зазначили в міськраді.

Notice: Undefined variable: readAlsoLabel in /home/socport/obukhiv.info/www/site/templates/blocks/BlockTypeRelated/rss.php on line 3

• Спортсмен з Обухівщини змагався за "Кубок Серцевіра"