Близько 90% опіків тіла: під Києвом підлітка вразило струмом, коли той “бавився” на залізниці

Близько 90% опіків тіла: під Києвом підлітка вразило струмом, коли той “бавився” на залізниці
16 Жовтня 2024, 14:17
Поділитися:

15 жовтня у Борисполі 13-річний хлопець на залізничному вокзалі отримав ураження струмом.

Про це повідомляє поліція Київщини.

Інцидент трапився ввечері, близько 22:40 години. До Бориспільського управління поліції надійшло повідомлення від працівника залізничного вокзалу про те, що з потяга впав хлопець.

Правоохоронці оперативно прибули на місце. За попередньою інформацією, підліток перелазив через один із вагонів нерухомого потягу, внаслідок чого отримав ураження струмом та його відкинуло на землю.

Фото: поліція Київщини

Фото: поліція Київщини

У тяжкому стані хлопця госпіталізували до лікарні – опіками 2-3 ступеню вражено близько 90% його тіла.

Раніше ми писали про те, що на Закарпатті у горах врятували київського лікаря, який сам собі діагностував апендицит.

Ми маємо Telegram-канал “Головні новини Києва – 44.ua” – джерело важливих, актуальних та перевірених новин Києва, столичного регіону та України. Долучайтесь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Києва – головні і актуальні Київські
новини сьогодні на 44.ua