Близько 45 тисяч киян взяли участь в опитуванні про розвиток української мови

image
24 Січня 2023, 20:37
Поділитися:

24 січня 2023 г. 20:27

Опитування про розвиток української мови у міському застосунку “Київ Цифровий” вже пройшли близько 45 тисяч містян. Взяти участь в опитуванні можуть до 31 січня всі користувачі застосунку з наявним BankID.

Про це KВ дізналась з повідомлення пресслужби Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Підписуйтесь на “КиївВладу”

Як нагадала заступниця голови КМДА Ганна Старостенко, результати опитування будуть використані для розробки Міської концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя столиці. Над її розробкою місто працює спільно з Уповноваженим із захисту державної мови, науковцями та громадськістю.

“Ми прагнемо допомогти всім охочим швидко опанувати українську. Адже сьогодні мова – це не тільки наша ідентичність, а й потужна зброя проти ворога. Тому маємо разом допомогти рідній мові утвердитися в серці нашої країни – Києві. І щоб ми діяли злагоджено та ефективно, закликаю витратити кілька хвилин та надати відповіді на прості запитання. Завдяки цьому ми визначимо реальні потреби містян і знайдемо інструменти для полегшення переходу на українську. Аналіз відповідей також використаємо під час розробки відповідних просвітницьких заходів”, – зазначила Ганна Старостенко.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Раніше KВ писала, що у рамках розробки Міської концепції ствердження української мови в усіх сферах суспільного життя столиці киянам запропоновано пройти опитування в застосунку “Київ Цифровий”.

Нагадаємо, 11 січня закінчилось голосування щодо дерусифікації та деколонізації київської топоніміки в додатку “Київ Цифровий”. Учасники електронного опитування підтримали чотири з п’яти пропозицій, виставлених на голосування.

Читайте: Для київських вулиць і станцій метро обрано нові назви

Фото: chas.cv.ua

КиївВлада

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона