Bloomberg називає терміни, коли Україна отримає ракети GLSDB

image
3 Лютого 2023, 17:24
Поділитися:

Протипіхотні міни виробництва Claymore також будуть частиною нового пакету допомоги Україні.

Новий пакет допомоги від США буде надано Україні. До нього увійдуть високоточні ракети дальнього радіусу дії GLSDB виробництва компанії Boeing вартістю до 200 мільйонів доларів. Про це повідомляє Bloomberg.

Наразі ракети знаходяться лише на стадії замовлення у виробника, стверджує видання. Через дев’ять місяців після підписання контракту вони можуть з’явитися в Україні.

Слід зазначити, що боєголовка може пробити до метра залізобетону і призначена для ураження укріплених цілей на відстані до 150 км. Крім того, вони поєднують армійську ракету з авіаційною бомбою малого діаметру, яка наводиться за допомогою супутників GPS.

Крім того, у 2006 році США представили 250-фунтову бомбу малого діаметру з GPS-наведенням. Особливість цієї зброї полягає в тому, що після запуску з установки HIMARS бомба відокремлюється від ракети в повітрі, розкриваючи мініатюрні крила, і летить до цілі, визначеної за допомогою GPS.

Повідомляється, що новий пакет також міститиме переносні пускові установки Mk 153, 155-мм снаряди Excalibur з GPS-наведенням, протипіхотні міни Claymore та обладнання для підтримки ракет Patriot.

Нагадаємо, що з підконтрольної території Україна зможе вражати цілі аж до узбережжя Азовського моря завдяки далекобійному озброєнню, наданому Сполученими Штатами.

Водночас Олексій Резніков, міністр оборони України, заявив, що для атак на російську територію не буде використовуватися західна зброя.

———

Слідкуйте за нами у соцмережах:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело: Новини Білої Церкви – головні та останні новини БЦ сьогодні, події в Білій Церкві