Блакитні вогні у Києві: столиця приєдналася до всесвітньої акції
image
12 Листопада 2020, 22:13
Поділитися:

 Київ долучився  до всесвітньої акції  «Pneumolight» у Всесвітній день боротьби із пневмонією.  Блакитними вогнями підсвітили Подільсько-Воскресенський мостовий перехід та  Парковий пішохідний міст через Дніпро, а також ТРЦ Гулівер.
 
“Ініціатор цієї акції – Асоціація підтримки хворих на пневмонію та членів їх сімей (NEUMOAI) – намагається привернути увагу суспільства до необхідності об’єднати зусилля у боротьбі із пневмонією, поінформувати містян про це небезпечну хворобу. Особливо в нових умовах пандемії коронавірусу”, – пояснили в Управлінні міжнародних зв’язків КМДА.
 
У Всесвітній день боротьби із пневмонією блакитними вогнями  сьогодні підсвітять близько 206 будівель та об’єктів інфраструктури  у понад 47 країнах світу. 
 
Нагадаємо, що у столиці збільшується кількість госпіталізованих із пневмоніями. У багатьох випадках це результат неналежного ставлення до свого здоров’я: мешканці звертаються до медиків занадто пізно, після безрезультатного самостійного лікування.
 
Наталка Марків
 
 

Новини Києва – оперативно і лаконічно в Telegram!

Джерело: Вечірній Київ

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА