Білоцерківська громада відзначила день усиновлення
1 Жовтня 2021, 09:21
Поділитися:

Головна  /  Білоцерківська громада відзначила день усиновлення

|  01. 10. 2021

30 вересня в Україні відзначається  день усиновлення, яке  співпадає з днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії.  І, мабуть, це не випадково, адже  доброта і любов – головне, що ми повинні дарувати нашим дітям, а особливо   дітям, які залишилися без батьківського піклування.

      В Білоцерківській територіальній громаді на обліку в службі у справах дітей таких діток 270. Зараз поряд з нами живуть 89 дітей віком до 18 років, які знайшли батьків, родину, любов, тепло і затишок в усиновлених родинах. Ще 27 дітей виховуються в 2 дитячих будинках сімейного типу, 2 патронатних сім’ях та 6 прийомних сім’ях, які функціонують на території нашої  громади.

     Працівники служби у справах дітей БМР  завітали в такі родини напередодні свята та привітали від імені міської влади дітей подарунками та солодощами. Ми щиро дякуємо прийомним батькам, вихователям за їхнє чуйне і небайдуже серце, за любов і турботу, яку вони дарують дітям, за людяність, милосердя і теплоту душі!

https://www.facebook.com/bilatserkvatv/videos/393412302236488

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Джерело: Біла Церква – офіційний сайт

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА