Біля входу в Ірпінську міськраду встановили кнопку екстреного зв’язку з «Муніципальною вартою»
22 Листопада 2021, 10:09
Поділитися:

Дивитись відео на сайті

Біля центрального входу в Ірпінську міську раду встановили пристрій для екстреного зв’язку з черговою частиною КП «Муніципальна варта». Про це повідомляє сайт підприємства.

Пристрій розміщений праворуч від вхідних дверей – на тому місці, де раніше знаходився таксофон «Укртелекому», який давно не працював.

«Віднині в неробочий час або у вихідні, коли будівля Ірпінської міської ради зачинена, натиснувши кнопку, можна вийти на зв’язок з оперативним черговим. Так, наприклад, можна отримати довідку інформаційного характеру, сповістити про виявлене правопорушення, про необхідність надання невідкладної медичної допомоги або будь-яку іншу надзвичайну ситуацію», – інформує «Муніципальна варта».

«Також можна скористатися звичними засобами зв’язку з черговою частиною “Муніципальної варти” — зателефонувати за номером (073) 07-00-557 або (04597) 60-400 (цілодобово)», – зазначається в повідомленні.

У «Мунварті» нагадали, що пристрої для екстреного зв’язку встановлені на території більшості рекреаційних зон Ірпеня. Крім того, такі «тривожні кнопки» працюють у приміщеннях комунальних закладів і підприємств.

Підписуйтеся на Telegram-канал ITV — джерело актуальних новин Приірпіння й Київщини!Джерело: ITV

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА