Біля ліцею імені Чубинського буде торгово-офісний центр від РОШЕН

image
5 Червня 2024, 16:44
Поділитися:

Будівництво, яке почалось на вулиці Головатого впритул до території ліцею імені Павла Чубинського, викликало активне обговорення у мережі Фейсбук. Сьогодні не кожен пригадає, які чагарники росли на тому місці тривалий час. На їхньому фоні будь-яке будівництво можна розцінювати як позитивні зміни. Чомусь особливо бурхливо сприймається інформація, що будуватиме корпорація «РОШЕН».

«Вісті» з’ясували, що саме та хто будуватиме.

Так, за інформацією, наданою управлінням містобудування та архітектури Бориспільської міської ради, ще у 2019 році були видані містобудівні умови та обмеження на будівництво торгово-офісного центру на вул. Головатого 34, 36.

Начальник головного управління житлово-комунального господарства Вячеслав Толкач повідомив, що підприємство-забудовник має усі необхідні дозвільні документи, у тому числі дозвіл на порушення благоустрою.

Офіційно по документах ніде не вдалося побачити, що до будівництва причетний РОШЕН. Містобудівні умови та обмеження були видані на приватну особу, про РОШЕН там не згадується. Заступник Бориспільського міського голови Дмитро Гопанчук повідомив «Вістям», що будівництво зареєстроване на девелоперську компанію ТОВ «РІТЕЙЛ ПРОГРЕС ДЕВЕЛОПМЕНТ», яка опікуватиметься будівельними роботами. Це дуже поширена і цілком законна практика. Чиновник підтвердив інформацію, що ділянка належить корпорації «РОШЕН». Працівник, з яким журналіст поспілкувалася поряд із будівельним майданчиком, також повідомив, що будує Порошенко.

Біля ліцею імені Чубинського буде торгово-офісний центр від РОШЕН

Дмитро Гопанчук запевнив, що нинішня ділянка складається із двох, які завжди була приватними. Багато років поспіль вони заростали чагарниками. Там був закинутий будинок, облюбований безхатьками, що постійно горів. Це все вичистили і прибрали ще перші покупці ділянок — бізнесмени, які планували там торговий центр. «Я навіть бачив ескізні проекти того торгового центру, — розповідав співрозмовник. — Підприємці погоджували зовнішній вигляд, щоб будівля вписувалася в ансамбль міста. Але потім вони відмовилися від будівництва і продали ділянку Рошену. Тож ділянка придбана на комерційних умовах. Місто землю не виділяло».

Також заступник міського голови нагадав, що при будівництві заводу РОШЕН перерахував до міського бюджету 30 млн грн пайової участі на розвиток інфраструктури міста. Тодішній міський голова Анатолій Федорчук повідомляв свого часу, що ті гроші були спрямовані на будівництво дитячого садка та школи.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Джерело: Газета «ВІСТІ» – Бориспіль. Новини. Інформація. Реклама