Більше 3,8 тис. дерев першокласники Київщини висадили за три дні в рамках акції “Зростаємо разом”
3 Вересня 2021, 18:45
Поділитися:

3 сентября 2021 г. 18:43

За три дні першокласники Київщини в рамках акції “Зростаємо разом” висадили3 841дерево хвойних, листяних та фруктових порід.

Про цеKV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської облдержадміністрації (КОДА).

“Акцію “Зростаємо разом” ми запровадили в області в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського “Зелена країна”. Зробили це символічно на початку навчального року. Основна мета цієї ініціативи полягає в тому, щоб у ігровій формі привити дітям навички бережно ставитись до природи та навколишнього середовища. Радий, що всі школи Київщини цю ідею підтримали”, – повідомив сьогодні, 3 вересня, очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

в Телеграм

Усього лише за кілька днів до акції долучились9092учнівіз 258 закладів освіти. Найбільше дерев висадили в школахФастівської, Миронівськоїі Васильківської громад.

Нагадаємо, що акція триватиме до 1 жовтня. У її рамках заплановано висадити більше 23 тисяч дерев. Орієнтована вона на першокласників, а також усіх школярів, педагогів і випускників начальних закладів області.

Читайте:Завдяки “Великому будівництву” в Переяславській лікарні з’явилось сучасне приймальне відділення та якісна діагностична техніка (фото)

Фото: пресслужба КОДА

КиевVласть

Джерело: КиевVласть – новости столицы и столичного региона

Рупор Київщини Київщина Київська область Київ столиця Березань Біла Церква Бориспіль Бровари Буча Васильків Ірпінь Обухів Переяслав-Хмельницький Прип'ять Ржищів Славутич Фастів Богуслав Києво-Святошинський Вишневе Вишгород Караглик Миронівка Сквира Тараща Тетіїв Українка Іванків Яготин Новини Київська обласна державна адміністрація КОДА КМДА